Villa Lory

Belangrijkste voorzieningen

  • 160 m²
  • 3 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • 10 gasten
  • 4 bedden

Locatie

    De 160 m² Villa Lory Gonnesa ligt op ongeveer 25 minuten wandelafstand van Nuraghe Seruci en nodigt gasten uit om te genieten van een terras.

    Villaggio Asproni kunnen gaten op circa 5 km van de villa vinden.

    Het vakantiehuis biedt tuinzichten. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn ook een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    De 3-slaapkamer Villa Lory heeft een eetgedeelte met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven. Deze woning ligt binnen een paar straten van Ristorante Pizzeria 13, waar Mediterrane gerechten worden geserveerd.

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 18:00 tot 23:30
    Uitchecken: van 07:00 tot 10:00
    LicentienummerIT111030B4000T2581
    • Kinderen en extra bedden
    • Er zijn geen extra bedden in de kamer.

    Kameropties bij Villa Lory Gonnesa

    Het vakantiehuis biedt tuinzichten. Tot de badkamerfaciliteiten behoren ook een bidet, een apart toilet en een douche. Er zijn ook een haardroger en badlakens voor het comfort van de gasten.

    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Lory Gonnesa Wastafels foto Villa Lory Gonnesa Interieur foto Villa Lory Gonnesa Faciliteiten foto Villa Lory Gonnesa Wastafels foto Villa Lory Gonnesa Bedden foto Villa Lory Gonnesa Voorzieningen foto Villa Lory Gonnesa Natuur foto Villa Lory Gonnesa Voorzieningen foto Villa Lory Gonnesa In de buurt foto Villa Lory Gonnesa Voorzieningen foto
    Huis "Holiday"

    Grootte: 160 m²

    Type bed: Groot tweepersoonsbed

    Meer informatie +

    Locatie bij Villa Lory Gonnesa

    Bezienswaardigheden
    Geweldige restaurants
    Vervoer
    Plekken in de buurt bekijken

    Plekken in de buurt

    Luchthavens (1)

    Luchthaven Cagliari-Elmas
    62 km

    Bezienswaardigheden (9)

    Agriturismo Le Scuderie de Morimenta
    1.1 km
    nuraghe Sa Turrita
    1.2 km
    Chiesa di Sant'Andrea Apostolo
    2.5 km
    Nuraghe Seruci
    2.9 km
    Nuraghe Gennerei
    3 km
    Strada Comunale Plage mesu
    3.3 km
    Ex miniera di Monte Onixeddu
    3.4 km
    Antica Tonnara di Porto Paglia
    3.5 km
    Seddas Moddizzis
    3.8 km

    Gastbeoordelingen van Villa Lory Gonnesa

    Hier vindt u geverifieerde beoordelingen die onze gebruikers op deze website hebben verlaten

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.

    Review is niet verzonden.

    Gelieve opnieuw te proberen.

    Populaire hotels in Italië

    Veelgestelde vragen

    • Is er een keuken beschikbaar in dit vakantiehuis?
      Ja, een complete keuken, samen met koffie- en theevoorzieningen, een koelkast, een oven, is beschikbaar in dit vakantiehuis.
    • Kan ik mijn huisdier meenemen naar Villa Lory?
      In Villa Lory kunnen gasten hun huisdieren meenemen.
    • Welke bekende bezienswaardigheden liggen er in de buurt van Villa Lory?
      Gasten van Villa Lory kunnen onder andere de Laveria Lamarmora mijn (7 km), Nuraghe Seruci 2) en Villaggio Asproni 5) verkennen.
    Bedankt voor de aanmelding
    Valuta
    • USD US dollar
    • EUR Euro
    • GBP Pond sterling
    • AUD Australische dollar
    • CAD Canadese dollar
    • BRL Braziliaanse real
    • CNY Chinese yuan
    • CZK Tsjechische kroon
    • DKK Deense kroon
    • HKD Hongkongse dollar
    • ILS Israëlische sjekel
    • JPY Japanse yen
    • MYR Maleisische ringgit
    • NZD Nieuw-Zeelandse dollar
    • NOK Noorse kroon
    • PLN Poolse złoty
    • RON Roemeense leu
    • RUB Russische roebel
    • SAR Saoedi-Arabische riyal
    • SGD Singaporese dollar
    • ZAR Zuid-Afrikaanse rand
    • KRW Zuid-Koreaanse won
    • SEK Zweedse kroon
    • CHF Zwitserse frank
    • TRY Turkse lira
    • UAH Oekraïense grivnya
    • ARS Argentina, Peso
    • THB Thaise baht
    Taal kiezen
    Bekijk de beste beschikbare tarieven
    Voer de gewenste reisdatums in om prijzen te bekijken
    Inchecken
    Uitchecken
    Gasten
    2 gasten

    Volwassenen:

    2

    Kinderen:

    0
    Villa Lory Gonnesa